Chłodnie

Chłodnie

Firma Osses oferuje budowę obiektów przeznaczonych na chłodnie, przechowalnie, mroźnie z płyt warstwowych. Nasze chłodnie dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta i zagwarantujemy wysoką izolacyjność termiczną.

Konstrukcje naszych chłodni spełniają wysokie wymagania izolacyjności cieplnej, wytrzymałości mechanicznej oraz norm sanitarnych.

Nasze 30 letnie doświadczenie, w budowie obiektów przemysłowych w tym chłodni, gwarantuje zadowolenie naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich wymagań dotyczących budowy chłodni, przechowalni i mroźni. Jako producent chłodni przemysłowych gwarantujemy wysoką jakość wykonania. Cena podlega indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

Budujemy Ekologicznie, Energooszczędnie i Nowocześnie. Obiekty naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące od bieżącego roku - oznacza to, że posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych. Obiekty posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl