Kontenery

Kontenery

Kontenery

Budujemy Ekologiczne, Energooszczędne i Nowoczesne kontenery handlowe. Kontenery naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące bieżącego roku - oznacza to, że posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych. Obiekty posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Firma Osses także jest producentem i dostawcą kontenerów, w naszej ofercie znajdą Państwo kontenery różnego typu:

  • Kontenery handlowe
  • Kontenery usługowe
  • Kontenery biurowe
  • Kontenery socjalne
  • Kontenery pod indywidualne zamówienie (Spełniające szczególne wymogi Klienta)

Każde zamówienie podobnie jak w przypadku pawilonów jest rozpatrywane indywidualnie, co przekłada się na realizację obiektu dopasowanego do potrzeb klienta - tak, aby jak najlepiej wykorzystać miejsce przeprowadzanej inwestycji.

Jako producent kontenerów prowadzimy sprzedaż pod zamówienie. Wygląd i zastosowanie zależy od indywidualnych potrzeb klienta. W swojej ofercie mamy kontenery handlowe, usługowe, biurowe, socjalne oraz gastronomiczne spełniające wszystkie wymagania sanitarno-higieniczne. Kontenery magazynowe wykonujemy z odpowiednio wzmocnioną konstrukcją. Ceny nowych kontenerów podlegają indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

Poniżej prezentujemy Galerię wykonanych kontenerów.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl