Kontenery

Kontenery – producent OSSES

Firma OSSES specjalizuje się w dostarczaniu gotowych pawilonów i kontenerów, które doskonale sprawdzają się w wielu różnych branżach. Oferowane przez nas obiekty znajdą zastosowanie między innymi jako kontener gastronomiczny, mieszkalny czy usługowy.

Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których wykonujemy pawilony. Obiekty naszej produkcji są ekologiczne i energooszczędne, a ponadto spełniają wszystkie najważniejsze normy obowiązujące w Polsce oraz uzyskały niezbędne atesty BHP. Dzięki temu nasza konstrukcja może być wykorzystana jako kontener sklepowy, a nawet jako kontener mieszkalny.

W ofercie firmy OSSES są dostępne:

  • kontenery handlowe,
  • kontenery usługowe,
  • kontenery biurowe,
  • kontenery socjalne,
  • kontenery pod indywidualne zamówienie (spełniające szczególne wymogi klienta).

Jako producent kontenerów gwarantujemy, że każde zamówienie, podobnie jak w przypadku pawilonów, jest rozpatrywane indywidualnie. Oznacza to, że wykonany przez nas obiekt jest zawsze całkowicie dopasowany do charakteru i lokalizacji przeprowadzanej inwestycji.

W ofercie mamy kontenery handlowe, usługowe, biurowe, socjalne oraz gastronomiczne spełniające wszystkie wymagania sanitarno-higieniczne. Kontenery magazynowe wykonujemy z odpowiednio wzmocnioną konstrukcją. Ceny nowych kontenerów podlegają indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

Poniżej prezentujemy galerię wykonanych kontenerów.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl