Pawilony

Pawilony

Pawilony

Pawilony handlowe firmy Osses są budowane w systemach modułowych. Budujemy je z prefabrykatów dzięki czemu powstają bardzo szybko. Jest to ogromna zaleta dla inwestora, gdyż skróceniu ulega etap inwestycji, więc szybciej następuje jej ewentualny zwrot.

Elastyczność takiego systemu sprawia, że w przypadku powiększenia obiektu nie jest problemem szybko go rozbudować i dopasować do własnych potrzeb. Podczas etapu projektu i budowy, stosujemy bardzo zaawansowane rozwiązania zawierajace komplet podstawowych instalacji, łazienki, klimatyzacje, wentylacje, instalacje alarmowe.

Nasze pawilony posiadają konstrukcję stalową lub żelbetową. Ściany obiektów wykonane są z płyt warstwowych typu "PW" z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełny mineralnej. Podłoga zamocowana jest na stalowych elementach konstrukcyjnych, ocieplana wełną mineralną i pokryta płytą wiórową. na ramach stalowych podpierających. Budujemy również dużo bardziej zaawansowane pawilony, złożone z modułów przestrzennych zawierających kompletne pomieszczenia.

Nasze pawilony mogą mieć naprawdę dużą powierzchnie, zależną od życzeń i wymagań klienta. Jednocześnie do ich posadowienia można zastosować lekkie prefabrykowane fundamenty zwłaszcza jeśli budynek ma mieć charakter tymczasowy. Dlatego procedury urzędowe związane z pozwoleniami na budowę są uproszczone, proces inwestycyjny jest tańszy i dużo szybszy. Sama budowa nie wiąże się również z uciążliwością dla sąsiadów.

Rzeczą naturalną jest że dostosujemy się do wszelkich wymagań naszych Klientów, a nasza doświadczona kadra zaproponuje kompleksowe rozwiązania.

Poniżej znajdą Państwo nasze przykładowe realizacje.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl