Pawilony

Pawilony

Pawilony handlowe

Pawilony handlowe firmy Osses są budowane w systemach modułowych. Budujemy je z prefabrykatów dzięki czemu powstają bardzo szybko. Jest to ogromna zaleta dla inwestora, gdyż skróceniu ulega etap inwestycji, więc szybciej następuje jej ewentualny zwrot.

Posiadamy również w ofercie gotowe pawilony (przenośne pawilony handlowe) na sprzedaż za gotówkę lub w leasing. Są to pawilony usługowe, które można wykorzystać np. na kwiaciarnie. Taka  kwiaciarnia spełni wymagania każdego klienta.  Pawilon – Kiosk  jako punkt gastronomiczny lub jako pawilon wystawowy (wystawienniczy), handlowy, budki gastronomiczne stosowane jako mała budka gastronomiczna, w której stosuje się okienko podawcze,  punkty sprzedaży jako biuro sprzedaży mieszkań , budki parkingowe z przeznaczeniem na Portiernie lub Stróżówki. Obiekty przemysłowe z zastosowaniem na hale magazynowe lub produkcyjne. Tanie pawilony uzyskamy zmniejszając użycie stolarki okiennej i drzwiowej w wybranym obiekcie z płyty warstwowej.

Elastyczność takiego systemu sprawia, że w przypadku powiększenia pawilonu nie jest problemem szybko go rozbudować i dopasować do własnych potrzeb. Podczas etapu projektu i budowy, stosujemy bardzo zaawansowane rozwiązania zawierające komplet podstawowych instalacji, łazienki, klimatyzacje, wentylacje, instalacje alarmowe.

Nasze pawilony posiadają konstrukcję stalową. Ściany obiektów wykonane są z płyt warstwowych typu "PW" z rdzeniem poliuretanowym, styropianowym lub z wełny mineralnej. Podłoga zamocowana jest na ocynkowanych stalowych elementach konstrukcyjnych, ocieplana wełną mineralną i pokryta płytą OSB. na ramach stalowych podpierających. Budujemy również dużo bardziej zaawansowane pawilony, złożone z modułów przestrzennych zawierających kompletne pomieszczenia.

Nasze pawilony mogą mieć naprawdę dużą powierzchnie, zależną od życzeń i wymagań klienta. Jednocześnie do ich posadowienia można zastosować lekkie prefabrykowane fundamenty zwłaszcza jeśli budynek ma mieć charakter tymczasowy. Dlatego procedury urzędowe związane z pozwoleniami na budowę są uproszczone, proces inwestycyjny jest tańszy i dużo szybszy. Sama budowa nie wiąże się również z uciążliwością dla sąsiadów.

Rzeczą naturalną jest że dostosujemy się do wszelkich wymagań naszych Klientów, a nasza doświadczona kadra zaproponuje kompleksowe rozwiązania.

Poniżej znajdą Państwo nasze przykładowe realizacje.

Budujemy Ekologicznie, Energooszczędnie i Nowocześnie. Pawilonyy naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące bieżącego roku - oznacza to, że pawilony handlowe OSSES posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych.

Pawilony handlowe posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl