Portiernie

Garaż z płyty obornickiej

Garaże z płyt warstwowych są produkowane według życzeń klienta. Wymiary i wszystkie parametry uzgadniane są z inwestorem oraz dostosowywane do jego potrzeb.

Garaż z płyty warstwowej jest często stosowany jako pomieszczenie gospodarcze do  35 m kwadratowych, które może być budowane na stałe na podstawie zgłoszenia. Warunkiem, który należy spełnić, jest posiadanie działki budowlanej o powierzchni przynajmniej  500 m kwadratowych. Produkcja garaży odbywa się w warsztacie, a gotowe konstrukcje dostarczamy w całości lub w elementach przystosowanych do montażu na miejscu przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Portiernie – stróżówki

Portiernie i stróżówki firmy OSSES są produkowane kompleksowo – wedle życzenia klienta, dzięki czemu mogą być natychmiastowo i bezproblemowo użytkowane. Nasze portiernie i stróżówki są wykorzystywane głównie jako wartownie dla pracowników ochrony. Portiernie wykonujemy w różnych wymiarach, z dowolnym wyposażeniem, ilością i rozmieszczeniem okien oraz drzwi – Klient ma możliwość swobodnego kształtowania zestawień.

Konstrukcja ścian naszych portierni i stróżówek jest głównie wykonana z płyty warstwowej, dzięki czemu są one niezwykle funkcjonalne, łatwe w konserwacji, bezpieczne i trwałe. Solidna rama stalowa portierni pozwala na wielokrotne jej przestawiane, stosowanie na stałe lub tymczasowo.

Portiernia sprawdza się jako idealne rozwiązanie przy wjazdach na posesje lub np. przy magazynach. Ceny stróżówek podlegają indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl