Portiernie | Garaże z płyt warstwowych

Portiernie

Budujemy Ekologicznie, Energooszczędnie i Nowocześnie. Portiernie oraz garaże naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące od bieżącego roku - oznacza to, że posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Nasz portiernie oraz garaże posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych. Obiekty posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Garaże z płyt warstwowych

Garaże z płyt warstwowych produkowane są według życzeń klienta. Wymiary i wszystkie parametry uzgadniane są z inwestorem oraz dostosowywane do potrzeb. Garaż jest często stosowany jako pomieszczenie gospodarcze do 25 m kwadratowych, które może być budowane  na stałe na zgłoszenie. Warunkiem jest posiadanie działki budowlanej o powierzchni przynajmniej 600 m kwadratowych. Produkcja garaży odbywa się w warsztacie i garaż dostarczamy w całości lub w elementach przystosowanych do montażu na miejscu, przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Portiernie - Stróżówki

Portiernie i stróżówki firmy Osses są produkowane kompleksowo - wedle życzenia klienta, dzięki czemu mogą być natychmiastowo i bezproblemowo użytkowane. Nasze portiernie i stróżówki głównie, wykorzystywane są jako wartownie, stróżówki dla pracowników ochrony. Portiernie wykonujemy w różnych wymiarach, z dowolnym wyposażeniem, ilością i rozmieszczeniem okien oraz drzwi - Klient ma możliwość swobodnego kształtowania zestawień.

Konstrukcja ścian naszych portierni i stróżówek głównie wykonana jest z płyty warstwowej, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne, łatwe w konserwacji, bezpieczne i trwałe. Solidna konstrukcja stalowa portierni, pozwala na wielokrotnie przestawiane, stosowanie na stałe, lub tymczasowo.

Portiernia sprawdza się jako idealne rozwiązanie do zastosowań przy wjazdach na posesje lub np. przy magazynach. Ceny  stróżówek  podlegają indywidualnej konsultacji (sprzedaż lub leasing).

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl