Menu kategorii

Wyceń
Promocje
Krok po kroku

Firma

Firma OSSES istnieje na rynku od 1979 roku i specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu obiektów z płyty warstwowej (tzw. płyty obornickiej). Wykonujemy między innymi takie obiekty jak:

 • Pawilony handlowe z przeznaczeniem na: sklepy, gastronomię, biura itp.
 • Targowiska, ciągi handlowe
 • Kioski, portiernie, przystanki
 • Kontenery: biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe
 • Obiekty przemysłowe: hale, wiaty, suszarnie, magazyny, komory, kabiny dźwiękoizolacyjne oraz sortownicze
 • Chłodnie, mroźnie
 • Garaże, bramy, dachy, ściany

Firma również specjalizuje się w produkcji: konstrukcji stalowych, stolarki okiennej i drzwiowej z aluminium i PCV. Świadczymy usługi ślusarskie pod zamówienie.

Zapewniamy:

 1. szybki montaż / demontaż
 2. urozmaiconą formę pawilonów i obiektów handlowych
 3. elegancję i estetyczne wykonanie
 4. bezpieczeństwo
 5. możliwość rozbudowy

Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż leasingową.

Pawilony handlowe i kioski Osses

Nasze pawilony i obiekty budujemy Ekologicznie, Energooszczędnie i Nowocześnie. Pawilony i obiekty naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące od tego roku - oznacza to, że posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych.

Pawilony posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Obiekty modułowe lub montowane w całości na miejscu montażu wykonane z płyt warstwowych przeznaczone są głównie do prowadzenia działalności gospodarczej.  Obiekty wykonywane są z płyt warstwowych (płyt ściennych i płyt dachowych) z wypełnieniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej.  Płyt warstwowe na elewację posiadamy w różnych kolorach. Kilkanaście kolorów elewacji wybierane są wedle preferencji zamawiającego . Przy budowie pawilonów handlowych wykorzystywana jest również „ciepła”  stolarka okienna PVC/PCW lub aluminiowa. Jako producent nowoczesnych pawilonów handlowych gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

Okres w jakim obecnie dostarczamy pawilony z płyty warstwowej oscyluje w granicach 5-8 tygodni.


ETAP I

Projektowanie – wielkość i kształt obiektu uzależniony jest od potrzeb i preferencji klienta. Dla każdego obiektu wykonujemy projekty architektoniczno-konstrukcyjne dowolnego obiektu np. pawilonu handlowego. Posiadamy również własną bazę projektów gotowych do wykorzystania, co przyspieszy powstanie obiektu.

Od inwestora oczekujemy przesłanie prostego szkicu przesłanie odręcznego szkicu. Wystarczy rzut z góry z zaznaczonymi: wymiarami, drzwiami, oknami, ścianami działowymi itp. Można również przesłać zdjęcie obiektu z naszej strony internetowej.

Pawilony do 25 m kw. można postawić na zgłoszenie tymczasowe. Zgłoszenie ważne jest 120 dni, po tym okresie można próbować zgłosić raz jeszcze, lub wystąpić o pozwolenie na budowę. Powyżej powierzchni 25 m kw. potrzebne jest pozwolenie na budowę. Do uzyskania pozwolenia na budowę potrzebny jest Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunki Zabudowy i Zagospodarowania Terenu danej działki. Potrzebne są również mapki do celów projektowych. Na podstawie wstępnego skicu, Planu lub Warunków,  jesteśmy wstanie określić dokładną cenę obiektu. Przepisy dot. pozwoleń znajdą Państwo w zakładce www.pawilony.com.pl/pozwolenia

Na początek dla klienta proponujemy przesłanie cennika, zawierającego wstępne informacje dotyczące orientacyjnych cen pawilonów. Ceny są orientacyjne, ale pomogą w zorientowaniu się w kosztach. W celu uzyskania cennika, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

ETAP II

Budowanie obiektów np. pawilonów handlowych zaczynamy od sporządzenia specyfikacji preferowanych płyt warstwowych. Jednocześnie przygotowywana jest konstrukcja stalowa pod daną strefę śniegową oraz  wiatrową danej miejscowości. Przygotowaniem stolarki okiennej i drzwiowej zajmujemy się wg wytycznych zamawiającego. Elementy przygotowywane są przez naszych wyspecjalizowanych pracowników.

ETAP III

Gotowy obiekt jest dostarczany na miejsce w całości  (w formie kontenera – małe pawilony), lub w elementach gotowych do złożenia przez naszych montażystów. Sposób transportu zależy od wymiarów pawilonu oraz decyzji producenta pawilonu.


Ceny nowych obiektów np. pawilonów handlowych podlegają indywidualnej kalkulacji ze względu na ilość czynników wpływających na koszt wykonania.

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl