Kioski Handlowe

Kioski

Kioski

Budujemy Ekologiczne, Energooszczędne i Nowoczesne kioski handlowo-usługowe. Kioski naszej produkcji spełniają POLSKIE NORMY (PN) obowiązujące bieżącego roku - oznacza to, że posiadają odpowiednią KONSTRUKCJE STALOWĄ dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak, jest sposób montażu – zminimalizowana ilość mostków termicznych. Obiekty posiadają również: PROJEKT, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu, niezbędne do odbiorów.

Kioski handlowe firmy Osses budowane są w systemach modułowych. Budujemy je z prefabrykatów dzięki czemu powstają bardzo szybko. Jest to ogromna zaleta dla inwestora, gdyż skróceniu ulega etap inwestycji, więc szybciej następuje jej ewentualny zwrot. Elastyczność systemu naszych kiosków sprawia, że w przypadku powiększenia obiektu nie jest problemem szybko go rozbudować i dopasować do własnych potrzeb. Podczas etapu projektu i budowy, stosujemy bardzo zaawansowane rozwiązania zawierające komplet podstawowych instalacji, klimatyzacje, wentylacje, instalacje alarmowe. W ramach wybranych projektów, nasze kioski doposażamy w toalety stałe jak i również turystyczne. Solidna konstrukcja pozwala na wielokrotnie przestawiane, stosowanie na stałe, lub tymczasowo.

Gotowe kioski handlowe jakie posiadamy na sprzedaż budowane są modułowo. Jako producent kiosków handlowych gwarantujemy wysoką jakość wykonania. Wszystkie kioski można zakupić w leasing lub za gotówkę.

Ceny kiosków handlowych podlegają indywidualnej konsultacji

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl