Kioski

Kioski handlowe

Kioski handlowe budujemy podobnie jak pawilony z płyty obornickiej. Wykonywane są w systemach modułowych, z prefabrykatów dzięki czemu powstają bardzo szybko. To bardzo duża zaleta dla inwestorów, którzy oczekują realizacji zlecenia w krótkim terminie.

Elastyczność systemu naszych kiosków sprawia, że w dowolnej chwili istnieje możliwość ich łatwego rozbudowania. Na etapach projektu i budowy stosujemy bardzo zaawansowane rozwiązania, które pozwalają nam wyposażyć obiekt w komplet podstawowych instalacji – klimatyzację, wentylację, instalacje alarmowe. W ramach wybranych projektów kioski doposażamy w toalety stałe, jak również turystyczne. Solidna konstrukcja pozwala na wielokrotnie przestawiane, stosowanie na stałe lub tymczasowo.

Dostępne u nas kioski handlowe można kupić za gotówkę lub wziąć je w leasing, w zależności od preferencji. Zapraszamy do kontaktu.

Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i projektów są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

 

 

Raty

Dane kontaktowe

Copyright 2010 by www.pawilony.com.pl